Конкурс творчої композиції « Осінній калейдоскоп». ЗДО №23 "Дзвіночок"

Дата створення: 12:37 28.10.2020

За вікном «Золота» осінь.  У веселому танку кружляє опале  листя і саме час проявити креативну творчість наших вихователів та вихованців.

Захопливий осінній квест «Ходить гарбуз по садочку» для вихованців ЗДО (ЦРД) №18 «Ясочка»

Дата створення: 07:47 24.10.2020

Яке свято найперше спадає на думку, коли йдеться про збір урожаю, переліт птахів, падолист? Звісно, Осіннє, свято-ярмарка дарунків саду та городу.

Семінар-практикум для вихователів-методистів міста в ЗДО №12 "Джерельце"

Дата створення: 07:36 24.10.2020

Питання успішного економічного розвитку є одним з найважливіших для нашої держави, не навчивши дітей мислити і діяти за законами  економіки, ми не зуміємо прищепити їм справжню культуру у реальному житті, достаток якого залежить від економічної ініціативи кожного.

Вітаємо переможців міського конкурсу «Еко-герой»!

Дата створення: 19:11 22.10.2020

21 жовтня відбулося підбиття підсумків міського екологічного марафону та нагородження переможців конкурсу «Еко-герой», ініційованого командою «Біла Церква – місто-парк».

Осіннє прибирання і облаштування нових клумб

Дата створення: 18:55 22.10.2020

У рамках проведення міського місячника з благоустрою та озеленення територій вихованці та фахівці Центру еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради не лише долучилися до прибирання на території ЦЕНТ, а й зайнялися упорядкуванням клумб та облаштуванням нових квітників.

Семінар-практикум для керівників закладів дошкільної освіти з проблеми «Використання методу проєктів в системі навчання педагогів»

Дата створення: 16:44 21.10.2020

Нині інтерактивні форми підвищення фахової компетентності педагогів посіли пріоритетне місце в управлінській та методичній роботі. І це цілком обґрунтовано, адже саме інтерактивність сприяє ліпшому засвоєнню педагогами практичного досвіду, формуванню в колективі єдності та високої мотивації до роботи.

Перше засідання міської атестаційної комісії

Дата створення: 20:32 19.10.2020

19 жовтня 2020 року на базі Центру еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради відповідно до плану роботи Управління освіти і науки  в умовах карантинних обмежень, із дотриманням санітарних вимог під головуванням начальника Управління освіти і науки Петрика Юрія Федоровича було проведено перше засідання міської атестаційної комісії педагогічних працівників.

Вихованці «Екологічної журналістики» пізнають світ

Дата створення: 13:18 16.10.2020

Екологічне мислення – основа для безпечного сучасного життя людства. Молодь у своїй більшості правильно сприймає екологічні ідеї, має намір у майбутньому їх втілювати.

Шкільний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

Дата створення: 11:48 16.10.2020

13 жовтня, напередодні Дня Захисника України, у БНВО «ЗОШ 15-ДЮСОК» відбувся шкільний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). Участь у ній взяли учні 8-А, 9-А, 9-Б класів. Метою цієї гри є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

Обласна краєзнавча онлайн-конференція учнівської молоді «Пам'ять нескореним навіки!»

Дата створення: 16:14 15.10.2020

15 жовтня 2020 року учні Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей-МАН» взяли участь в обласній краєзнавчій онлайн-конференції учнівської молоді «Пам'ять нескореним навіки!». Поліна Клочко та Вікторія Качанівська успішно презентували дослідження на тему «Український визвольний рух на Білоцерківщині (1941-1952 рр.)». Вихованці клубу «Ерудит» Гліб Процюк та Юлія Шквира взяли участь в онлайн-вікторині «З історії УПА».