Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей"

Стартував XIII Всеукраїнський конкурс малюнку «Охорона праці очима дітей – 2024», приурочений до Всесвітнього дня охорони праці.

Конкурс організований ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» спільно з Федерацією профспілок України.

Профспілка працівників освіти і науки України, її обласні організації підтримали цей важливий соціальний проєкт, спрямований на профілактику виробничого травматизму через залучення до творчості дітей та їх батьків, формування високої культури безпеки праці у суспільстві.

• Учасники конкурсу: учні, вихованці закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та позашкільної освіти віком від 6 до 18 років.
  • Тематика малюнків: безпека праці та здоров’я працівників, правила безпечного (приклади небезпечного) виконання роботи у галузях і сферах діяльності.
  • Вимоги до малюнка: на конкурс подаються малюнки у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами, гуашшю тощо.
  • Розмір роботи: формат А-3.

Конкурсні роботи мають висвітлювати тему створення безпечних і здорових умов праці в усіх галузях економіки.

Детальна інформація про проведення конкурсу на сайтах ФПУ та редакції журналу «Охорона праці»

Бажаємо успіхів і перемог учасникам конкурсу!

Докладніше: