Тиждень педагогічної майстерності в Білоцерківському ЗДО № 5 "Сонечко"

Дата: 14.03.2024 11:44

13.03.24 року в Білоцерківському ЗДО №5 «Сонечко» відбувся Тиждень педагогічної майстерності вихователів молодших груп закладів дошкільної освіти Білоцерківської міської територіальної громади з проблеми «Організація пошуково-дослідницької діяльності  з дітьми молодшого дошкільного віку».

Дитина дошкільного віку – це великий і невтомний дослідник та експериментатор. Перед нею розкривається неосяжний, різнобарвний, цікавий світ речей та предметів, людей і тварин, цікавих та таємничих подій і явищ. Діти про все хочуть дізнатися, зрозуміти, перевірити. Саме тому пошуково-дослідницька діяльність має велике значення у розвитку дітей дошкільного віку. Під час сьогоднішньої зустрічі Таранюк Катерина продемонструвала наскільки важливо цю роботу розпочинати саме з молодшого дошкільного віку, в черговий раз переконала всіх присутніх в тому наскільки саме  теперішні діти готові до експерементів та вирішення пошуково-винахідницьких завдань.