Електронний журнал

Електронний журнал дозволяє покращити комунікаційний зв'язок школи з батьками. Відтепер батьки, потурбувавшись про встановлення спеціальних мобільних додатків, можуть швидко й у будь-який момент зайти на сторінку класного журналу своєї дитини та дізнатися про те, які оцінки вона отримала під час того чи іншого уроку, чи відвідує заклад освіти. Так само легко і зручно батьки можуть довідатися про зміст домашнього завдання для своєї дитини - здобувача освіти.

Для вчителів - це можливість супроводжувати домашні завдання додатковими електронними матеріалами (файлами); ведення обліку поточної успішності учнів, прогнозування результатів їх проміжної і підсумкової атестації, проведення порівняльного аналізу успішності з різних періодів навчання та інше.

Таким чином, запровадження електронного журналу - річ потрібна й актуальна в умовах так званої діджиталізації нашого щоденного життя.

Закон України "Про електронні документи та електронний документообіг"

Наказ Міністерства освіти і науки України від 25.06.2018 №676 "Про затвердження Інструкції з діловодства у закладах загальної середньої освіти"

Наказ Міністерства освіти і науки України від 08.08.2022 №707 "Про затвердження Інструкції з ведення ділової документації у закладах загальної середньої освіти в електронній формі"

Наказ Міністерства освіти і науки України від 10.05.2011 №423 "Про затвердження єдиних зразків обов’язкової ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах усіх типів і форм власності" зі змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства освіти і науки №725 від 01.06.2020