Вихованці «Екологічної журналістики» пізнають світ

Дата створення: 13:18 16.10.2020

Екологічне мислення – основа для безпечного сучасного життя людства. Молодь у своїй більшості правильно сприймає екологічні ідеї, має намір у майбутньому їх втілювати.

Шкільний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

Дата створення: 11:48 16.10.2020

13 жовтня, напередодні Дня Захисника України, у БНВО «ЗОШ 15-ДЮСОК» відбувся шкільний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). Участь у ній взяли учні 8-А, 9-А, 9-Б класів. Метою цієї гри є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

Обласна краєзнавча онлайн-конференція учнівської молоді «Пам'ять нескореним навіки!»

Дата створення: 16:14 15.10.2020

15 жовтня 2020 року учні Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей-МАН» взяли участь в обласній краєзнавчій онлайн-конференції учнівської молоді «Пам'ять нескореним навіки!». Поліна Клочко та Вікторія Качанівська успішно презентували дослідження на тему «Український визвольний рух на Білоцерківщині (1941-1952 рр.)». Вихованці клубу «Ерудит» Гліб Процюк та Юлія Шквира взяли участь в онлайн-вікторині «З історії УПА».

Заходи до Дня козацтва в ДНЗ №13 "Пілот"

Дата створення: 09:55 15.10.2020

У ДНЗ №13 «Пілот» до відзначення Дня козацтва та Дня Захисника України проведено ряд заходів із метою вшанування мужності й героїзму захисників України, виховання патріотизму та звитяг українського народу.

Заходи до Дня українського козацтва в ЗДО (ЦРД) №18 «Ясочка»

Дата створення: 16:29 13.10.2020

14 жовтня в Україні відзначається День захисника України, День українського козацтва. Це свято - данина всім козакам, захисникам, які зробили величезний внесок у формування української народності та досягнення Україною своєї незалежності.

До Дня Захисника України спортивні змагання "Козацькі забави", а також посвята в козачата учнів 2-х класів БЗШ №5

Дата створення: 16:15 13.10.2020

12 та 13 жовтня з нагоди Дня захисника України у БЗШ І-ІІІ ступенів №5 пройшли на спортмайданчику спортивні змагання «Козацькі забави» (2-11 кл.) з метою виховання в учнів патріотичних почуттів, волі до перемоги, сили духу, взаємоповаги один до одного та взаєморозуміння. У склад команд входили як дівчатка, так і хлопчаки.

ІІІ Всеукраїнський урок  доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин». БНВО "ЗОШ 15-ДЮСОК"

Дата створення: 18:46 08.10.2020

Уже третій рік поспіль БНВО "ЗОШ 15-ДЮСОК" долучається до проведення ІІІ Всеукраїнського уроку доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин» (присвяченому Всесвітньому дню захисту тварин - 4 жовтня), який традиційно проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України.