A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради
Київська область

«Громади, дружні до дітей та молоді» для підтримки нагальних потреб сімей з дітьми» Дитячий Фонд ООН (ЮНІСЕФ)

 

7 жовтня 2022 року відбулося підбиття підсумків участі Білоцерківської міської територіальної громади в проєкті «Надзвичайне реагування на підтримку дітей, постраждалих від збройних конфліктів, шляхом грошових переказів територіальним громадам, які включені до Ініціативи «Громади, дружні до дітей та молоді» для підтримки нагальних потреб сімей з дітьми», який реалізовується Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні разом з Асоціацією міст України.

Протягом травня-вересня 2022 року Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради здійснило низку заходів з метою реалізації вищезгаданого проєкту від ЮНІСЕФ та АМУ для дітей внутрішньо переміщених осіб, які зареєструвалися з 24 лютого 2022 року, а також для дітей із багатодітних родин, котрі навчаються станом на 01 вересня 2022 року в комунальних закладах загальної середньої освіти Білоцерківської міської територіальної громади. Для реалізації цих завдань громада отримала цільову пожертву від Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Асоціації міст України в сумі 1 мільйон 245 тисяч 175 гривень.

Станом на жовтень 2022 року в 35 комунальних та 3 приватних закладах загальної середньої освіти Білоцерківської міської територіальної громади зареєстровано 3 тисячі 107 дітей із числа внутрішньо переміщених осіб, серед яких 2092 здобувачі освіти від 6 до 18 років, з яких 442 дитини навчаються в закладах загальної середньої освіти нашої громади. Цьогоріч загальну середню освіту в закладах громади здобуває 21 тисяч 442 учні, серед яких 1359 дітей із багатодітних сімей.  На жаль, отриманої цільової пожертви на забезпечення всіх дітей цих категорії, зрозуміло, не вистачить, проте кожен заклад освіти комісійно розглянув і проаналізував потребу – і було визначено 135 дітей, з яких 40 із багатодітних родин і 95 із числа внутрішньо переміщених осіб, котрі отримали гуманітарну допомогу в межах проєкту «Надзвичайне реагування на підтримку дітей, постраждалих від збройних конфліктів, шляхом грошових переказів територіальним громадам, які включені до Ініціативи «Громади, дружні до дітей та молоді» для підтримки нагальних потреб сімей з дітьми», який реалізовується Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні разом з Асоціацією міст України.

Так, із метою надання рівного доступу до якісної дистанційної освіти було закуплено 135 планшетів марки «Леново ТАБ М10 +» на суму 1 199 950 грн, а також санітарно-гігієнічні засоби (405 пляшок сантехнічного гелю, 270 пачок паперових рушників, 405 штук рідкого мила та 270 штук дитячих вологих серветок) на суму 45 225 грн.

У безоплатне користування 135 дітей отримали планшети, щоб мати можливість отримувати якісні та доступні освітні послуги, а їхні батьки – необхідні санітарно-гігієнічні засоби. Міський голова Геннадій Анатолійович Дикий, заступник міського голови Катерина Сергіївна Возненко та начальника Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Юрій Федорович Петрик, котрі відповідали за організацію участі нашої громади в проєкті «Надзвичайне реагування на підтримку дітей, постраждалих від збройних конфліктів, шляхом грошових переказів територіальним громадам, які включені до Ініціативи «Громади, дружні до дітей та молоді» для
підтримки нагальних потреб сімей з дітьми», який реалізовується Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні разом з Асоціацією міст України, звернулися з вітальним словом до присутніх батьків і дітей та вручили їм планшети та санітарно-гігієнічні засоби.

Щиро дякуємо Дитячому Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Асоціації міст України за таку потрібну та необхідну ініціативу! Разом до Перемоги України!

 

 

Вхід для адміністратора