Випуск та переведення учнів до наступного класу

Питання випуску та переведення учнів до наступного класу цього року вирішуються на основі:

•  Порядку переведення учнів закладу загальної середньої освіти на наступний рік навчання (наказ МОН від 14.07.2015 № 762)

•  МЕТОДИЧНИХ РЕКОМЕНДАЦІЙ ЩОДО ОКРЕМИХ ПИТАНЬ ЗДОБУТТЯ ОСВІТИ В ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ В УКРАЇНІ (Наказ МОН 563 від 15.05.2023)

•  Автономії шкіл. Якщо ситуація, що склалася не врегульована жодним із нормативних актів, тоді вирішальним є рішення педагогічної ради

Тепер деталі:

Учнів, які завершили здобуття початковової (4 клас) чи базової загальної середньої освіти (9 кл) рішенням педагогічної ради ПЕРЕВОДЯТЬ до 5 чи 10 класів, якщо школа надає освітні послуги на наступних рівнях (простіше, якщо в школі плануються 5 і 10 класи) чи ВИПУСКАЮТЬ зі школи, якщо наступних рівнів в школі немає (початкова школа чи гімназія).

Не можна переводити до іншого закладу освіти навіть якщо засновник забезпечує підвезення до цього заклпаду.

Так само не можна випускати та набирати по новому 5 чи 10 клас. З 2021 року не можна.

Сергій Дятленко, експерт з питань освіти