ТОВ «Маревен Фуд Україна» зустрічає школярів!

Дата створення: 11:21 27.09.2018

24 вересня 2018 року учні 9-Б класу БЗШ № 18 відвідали одне з провідних підприємств нашої країни ТОВ «Маревен Фуд Україна». Працівники компанії провели цікаву екскурсію на виробництво. Діти були приємно вражені модерним обладнанням, переліком продукції, яку постачає на ринок це підприємство. Учні активно цікавилися організацією роботи на ТОВ «Маревен Фуд Україна», а тому під час екскурсії школярам розповіли про структуру та специфіку роботи на підприємстві.

ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ «УКРАЇНСЬКИЙ СУВЕНІР» У СТАНЦІЇ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ М. БІЛОЇ ЦЕРКВИ

Дата створення: 11:17 27.09.2018

26 вересня 2018 року в гостинній залі Станції юних натуралістів відбулося відкриття виставки «Український сувенір» та нагородження переможців міського етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір». Учасниками урочистого дійства стали вихованці та педагоги закладів освіти.