Підбиття підсумків Року французької мови в Білій Церкві

Дата створення: 17:40 14.05.2019

14 травня 2019 року в ошатній залі Першої Білоцерківської гімназії відбулося українсько-французьке свято з нагоди завершення Року французької мови в Україні «Французька весна в Білій Церкві».

Відбувся фінал міського етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

Дата створення: 09:03 13.05.2019

11 травня 2019 року на базі БНВО "Звитяга" відбувся фінал міського етапу  Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). У грі взяли участь 22 рої закладів загальної середньої освіти комунальної власності м. Білої Церкви.

Відбулася третя сесія міського проекту з підготовки управлінських кадрів «Школа успішного менеджера освіти»

Дата створення: 14:38 10.01.2019

10 травня 2019 року в рамках виконання польсько-українського освітнього проекту «Інноваційний університет і лідерство» відбулась третя сесія міського проекту з підготовки управлінських кадрів «Школа успішного менеджера освіти».

Дата створення: 18:32 30.11.2018

Визначальною подією в освітянському житті нашого міста став останній день осені – 30 листопада 2018 року, у який за підтримки Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», спільно з Інститутом спеціальної педагогіки та психології імені Миколи Ярмаченка Національної академії педагогічних наук України, Національним педагогічним університетом імені М.П.Драгоманова, за тісної співпраці з управлінням освіти і науки Білоцерківської міської ради на базі Білоцерківської спеціальної загальноосвітньої школи №19 було проведено всеукраїнський науково-практичний семінар під назвою «Науково-методичні засади формування спеціальних компетентностей у дітей із порушеннями інтелектуального розвитку в процесі корекційно-розвиткової роботи».

Зустріч випускників закладів загальної середньої освіти м. Білої Церкви з викладачами Національного університету біоресурсів та природокористування!

Дата створення: 04:46 24.10.2018

23 жовтня 2018 року в Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 7 пройшла зустріч учнів 10-11 класів закладів загальної середньої освіти м.Білої Церкви з представниками Національного університету біоресурсів і природокористування України. З величезним інтересом школярі слухали виступ  Кваші С.М., проректора з навчальної і виховної роботи, доктора економічних наук, професора, академіка НААН України. Сергій Миколайович розказав учням про новітні наукові відкриття в сільськогосподарській галузі.

Розпочато атестаційну компанію педпрацівників закладів освіти м.Білої Церкви у 2018/2019 н.р.

Дата створення: 18:25 17.10.2018

17 жовтня 2018 року відбулося перше засідання міської атестаційної комісії управління освіти і науки Білоцерківської міської ради під головуванням начальника управління Ю.Ф.Петрика. Відповідно до порядку денного було затверджено графік роботи атестаційної комісії, списки педагогічних працівників закладів освіти міста,котрі атестуються через атестаційну комісію ІІ рівня у 2018/2019 н.р., та списки працівників на позачергову атестацію. Також було розподілено обов'язки між членами міської атестаційної комісії та експертної ради. Голова атестаційної комісії ІІ рівня начальник управління освіти і науки Ю.Ф.Петрик наголосив на суворому дотриманні вимог Типового положення про атестацію педагогічних працівників, принципів академічної доброчесності, прозорості й об'єктивності атестаційного процесу.

Подарунок військовим зенітно-ракетного полку № 1129 від учнів БЗШ № 18

Дата створення: 11:20 12.10.2018

Напередодні  особливого свята – Дня українського козацтва – учні БЗШ № 18 відвідали зенітно-ракетний полк № 1129, працівники якої провели для школярів цікаву екскурсію військовою частиною та демонстрували військову техніку та зброю. Саме ці люди ремонтують техніку, за допомогою якої обороняють соборність та незалежність на сході України наші захисники.

День козацтва в ДНЗ № 29 "Барвінок"

Дата створення: 09:09 12.10.2018