Урочистості з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти

04 жовтня 2018 року в Палаці культури «Росава» відбулися урочистості з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти. Теплої осінньої днини зі сцени лунали щиросердні вітання мудрим педагогам, початківцям і корифеям освітянської ниви, тим, хто присвятив себе школі і дітям, хто поклав своє серце на вівтар педагогічної діяльності. У яскравий вінок віншувань щиро впліталися побажання, відзнаки, визнання, захоплення й пошана. Найщирішими вітаннями були звернення учнів: вихованців творчих колективів, школярів, випускників закладів освіти міста.

09:30 05.10.2018

У місті Славутичі з 27.09.2018 по 01.10.2018 відбувся XXV Міжнародний фестиваль демократії, телебачення, преси та творчості «Золота осінь Славутича – 2018». Незмінний девіз фестивалю: "Хочу бачити світ щасливим".

08:59 01.10.2018