Семінар-практикум для вихователів. ДНЗ № 2 «Берегиня»

Дата: 04.02.2021 22:54

З метою поширення педагогічного досвіду із сенсорно-пізнавального розвитку в ДНЗ № 2 «Берегиня» було організовано і проведено семінар-практикум для вихователів всіх вікових груп з проблеми «Організація та використання дидактичних ігор логіко-математичного спрямування під час освітнього процесу в дошкільному навчальному закладі».

Педагоги підвищили свій прорфесыйний рівень у реалізації освітніх завдань до освітньої лінії «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі» за вимогами Базового компоненту дошкільної освіти та Програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля». Педагоги були залучені до інноваційної, творчої та пошукової діяльності у виготовлені дидактичних ігор. Між вихователями вікових груп відбувся обмін педагогічним досвідом по впровадженню сучасних технологій до освітньої лінії «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі». Використання дидактичних логіко-математичних ігор дають змогу педагогам та батькам здійснювати ефективну цілеспрямовану роботу з інтелектуально-пізнавального розвитку дітей, спираючись на їхню природну зацікавленість, пізнавальні та ігрові мотиви. Тож уміле використання дидактичних ігор на заняттях з сенсорно-пізнавального розвитку допоможе зробити освітній процес дошкільників ефективнішим, захопливішим та приємнішим, під час якого у дітей розвиватимуться сенсорні здібності, пам’ять, мислення, увага, уява, емоційно-вольова сфера.