День вишиванки в Білоцерківському ЗДО №17 "Усмішка"

Дата: 20.05.2024 15:34

Фото без опису

День вишиванки – свято, яке припадає на четвер третього тижня травня, і відзначають його українці у всьому світі. Цього дня заведено вдягати вишиванку і носити цілий день. Метою свята є збереження народних традицій створення національного одягу – вишиванки, заохочення до його носіння не тільки в святкові дні, а і в повсякденні.

У цьому році наш колектив долучився до святкування Дня вишиванки. Дорослі та діти прийшли в дитсадок у вишитих сорочках. В організації освітнього процесу вихователі передбачили різні заходи: провели тематичні заняття, бесіди, під час яких діти розповідали вірші, приповідки та прислів’я, що пов’язані з національним одягом; організували виставку вишиванок та дитячих робіт «Моя вишиванка найкраща». Такі заходи формують у дітей національну ідентичність, сприяють збереженню і популяризації українських традицій та цінностей.