Вітаємо переможців X Міського турніру юних математиків та фізиків

Дата: 02.05.2024 07:18

25 та 26 квітня 2024 року на базі Білоцерківського ліцею "Мала академія наук" відбувся X Міський турнір юних математиків та фізиків. У стінах Ліцею традиційно зібралися інтелектуали-знавці точних наук, для яких цифри, графіки, формули - звичайні й неймовірно цікаві речі.

У своєму вітальному слові начальник Управління освіти і науки Юрій Федорович Петрик наголосив на необхідності вивчення математики та потреби держави у спеціалістах різного профілю, а особливо тих, хто володіє унікальними технічними, фізико-математичними здібностями.

Участь у змаганнях першого дня взяло дев'ять команд: Білоцерківська гімназія слов'янських мов №1, Білоцерківська гімназія №3 ім. Т.Г. Шевченка, Білоцерківська гімназія №5, Білоцерківська гімназія "Перспектива" №6, Білоцерківська гімназія №11, Білоцерківський природничо-математичний ліцей №16 ім. М. Кириленка, Білоцерківський академічний ліцей "Вектор" - гімназія №18, Ліцей "Перша Білоцерківська гімназія", Білоцерківський опорний ліцей №20.

За підсумками трьох боїв у фінал вийшло три команди, які продовжили змагання наступного дня.

Компетентне журі, до складу якого входили вчителі фізики та математики громади, разом із лічильною комісію визначили переможців.

Третє - почесне місце виборола команда БОЛ №20, друге місце посіла команда БПМЛГ №16, цьогорічними переможцями стали юні математики БОЛ "Вектор".

Крім того 14 учнів різних закладів за підсумками двох днів отримали дипломи в особистій першості, за активну участь у Турнірі.

Щиро вітаємо фіналістів, дякуємо усім командам-учасникам та бажаємо подальших перемог!

Особливих слів подяки заслуговує учнівсько-педагогічний колектив Ліцею "МАН" за потужну роботу, проведену для того, щоб подібний захід міг відбуватися на професійному рівні вже протягом багатьох років.

Підбиваючи підсумки заходу, Юрій Федорович нагородив найактивніших учасників та команди дипломами.

Дякуємо нашим захисникам та захисницям за можливість вчитися і навчати, досягати і жити!