Дата: 23.04.2024 18:39

23 квітня 2024 року вихователь Білоцерківського ЗДО №30 «Росиночка» Говгаленко О. С. провела засідання консультативного пункту вихователів груп середнього дошкільного віку закладів дошкільної освіти БМТГ на тему «Інтеграція дитячого експериментування з різними видами організованої діяльності з дітьми дошкільного віку».

Вихователь Говгаленко О. С. поділилася досвідом роботи щодо використання експериментів в ігровій, мовленнєвій, трудовій, художньо-продуктивній діяльностей. Особливу увагу Олена Степанівна зосередила на застосуванні дитячого дослідження та експериментування в освітньо-
пізнавальній діяльності.

Говгаленко О. С. залучила присутніх до практичного діяльності, під час якої педагоги виконували завдання із використанням різноманітних експериментів та дослідів в мовленнєвій, математичній, природничій діяльності, створюючи дидактичні ігри різного спрямування.

Присутні відвідали Експериментаріум – STREAM-лабораторію, де дошкільники Білоцерківського ЗДО №30 «Росиночка» досліджують світ, проводячи різноманітні експерименти. Педагоги мали змогу долучитися до діяльності та провести власні експерименти.