І етап Міського турніру з шашок "Цікаві шашки" в Білоцерківському ЗДО №7 "Орлятко"

Дата: 31.03.2024 21:28

29 березня у Білоцерківському закладі дошкільної освіти № 7 «Орлятко» відбувся І етап Міського турніру з шашок «Цікаві шашки». Учасники турніру – діти старшої групи «Суничка». Змагання проходили в декілька етапів. На шашкових полях розгорнулися справжні баталії: діти довго міркували над кожним ходом. Всі вони були серйозно налаштовані на перемогу.

Кожному учаснику довелося зіграти не одну партію з різними суперниками, і за результатами зустрічей судді визначили переможців.

За результатами І етапу Турніру «Цікаві шашки», були виявлені наступні переможці:

ІІІ місце - Голик Марія
ІІ місце - Невзгляденко Назар
І місце -  Бююкташ Ільдар
, який і візьме участь у ІІ етапі Міського турніру.

Кожен з учасників отримав грамоти за участь у турнірі, а трійка призерів – грамоти та медалі.

Бажаємо юним шашкістам успіхів у майбутньому та нових перемог!