Приз - ялинка у подарунок! Білоцерківський ЦЕНТ БМТГ

Дата: 29.03.2024 19:33

29 березня 2024 року відбулося урочисте нагородження переможниці територіальної акції «Нехай моя ялинка залишиться у лісі» - Бількевич Олександри, учениці 4-А класу Білоцерківської гімназії-початкової школи №5. Завдяки рандомному розіграшу (загалом переможців було шестеро) головний приз - саджанець ялини звичайної, дістався саме їй.

Ця акція була ініційована Центром еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради і проводиться з метою привернення уваги до необхідності збереження хвойних дерев, дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища, розвитку творчих здібностей та запобіганню бездумної вирубки хвойних дерев – ялин, ялиць, сосни, смерек.

Маленьку зелену красую люб'язно надано нашими партнерами – Державним підприємством «Білоцерківський лісгосп», в особі керівника Арена Борисовича Костюка.

Колектив Центру еколого-натуралістичної творчості надзвичайно вдячний керівництву лісгоспу за тривалу співпрацю і допомогу в озелененні та благоустрої нашого закладу та рідного міста.