Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського дослідницько-експериментального конкурсу з природознавства "Юний дослідник"!

Дата: 29.03.2024 19:22

Підбито підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник». Серед "юних дослідників" Київської області переможцями стали і зобувачі освіти нашої громади. Отож, вітаємо їх:.

І місце:

Величко Кіра,  учениця Білоцерківської гімназії № 5 (робота на тему: «Рослини і тварини у творах письменників Білої Церкви (Тетяни Строкач і Володимира Іванціва)», номінація «Народознавство, краєзнавство», керівник  Яковенко Лариса Михайлівна),

Шаціло Максим, учень Білоцерківського ліцею-гімназії № 17 (робота на тему: «Вивчення життєдіяльності мурах-жнеців в умовах домашнього формікарію», номінація «Тваринний світ», керівник Савіцька Людмила Василівна);

ІІ місце:

Ткачук  Артем, учень Білоцерківської гімназії №5 (робота на тему: «Дослідження способів укорінення живців столового винограду сорту Августин (Visit vinifera Avgustin)», номінація «Рослини навколо нас», керівник Ткачук Василь Вікторович)

Губарев Максим, учень Білоцерківської гімназії–початкової школи №6 «Перспектива» («Мікрозелень – культура здоров’я: вирощування в домашніх умовах», номінація «Рослини навколо нас», керівник Повстянко Оксана Вікторівна).