Методична студія для вихователів середніх і старших груп закладів дошкільної освіти Білоцерківської МТГ з проблеми: "Формування шахово-ігрової компетенції дітей дошкільного віку". Білоцерківський ЗДО №19 "Кобзарик"

Дата: 27.03.2024 18:53

27 березня 2024 року на базі Білоцерківського закладу дошкільної освіти №19 «Кобзарик» Білоцерківської міської ради Київської області було проведено ІІ засідання методичної студії для вихователів середніх і старших груп закладів дошкільної освіти міста з проблеми: «Формування шахово-ігрової компетенції дітей дошкільного віку». Учасники переглянули заняття з теми «Ходи пішака», організоване вихователем Десятник О. В..

Вихователь Пащенко Л. Ю. під час практичного заняття з використанням імітаційного моделювання роботи з дітьми ознайомила учасників з методами і прийомами роботи з дітьми з теми «Шахові фігури та їх особливості».

Після заняття слухачі отримали творче завдання з цієї теми.