Піжамна вечірка в Білоцерківському ЗДО №14 "Оксанка"

Дата: 14.03.2024 15:30

Тематична вечірка з іграми і конкурсами для дітей старшого дошкільного віку відбулася в нашому закладі дошкільної освіти №14 «Оксанка» саме напередодні міжнародного дня сну, 15 березня.

Мета захода формування у дітей інтересу до тематичних вечірок, спонукання їх до руховної імпровізації та виявлення творчості у руховій діяльності. Ми дорослі, в свою чергу намагалися створити у дітей радісний настрій, викликати позитивні емоції, вдосконалити їхні рухові вміння і
навички у невимушеній ігровій обстановці. Яскраві піжами, веселі ігри і найближчі друзі – це все, що потрібно для super-party!!! Веселе дійство подарувало дітям безліч незабутніх вражень. Незважаючи на прохолодний весняний день вечірка пройшла у теплій затишній атмосфері, наповненій усмішками та позитивними емоціями. Радіє й сміється уся дітвора - піжамна вечірка пройшла на УРА!!