Шашковий турнір між дітьми старшого дошкільного віку в Білоцерківському ЗДО №18 "Ясочка"

Дата: 07.03.2024 12:28

«Гра - це величезне світле вікно, через яке в духовний світ дитини вливається потік знань, понять, уявлень».

В. Сухомлинський

І саме шашки є такою грою, що дуже добре допомагає в загальному розвитку дитини: покращує пам'ять, мислення, логіку. Шашки давно слугують людям не лише для розваг, а й для розвитку їхніх розумових здібностей. Ця гра, на перший погляд, здається простою і легкою. Проте ігрова практика свідчить, що кожен хід містить у собі багато таємничого й незвіданого.  І саме тому, діти нашого садочку з радістю проводять час за грою в шашки.

У старших групах №2, 4, 7, 8, 11 пройшли відбіркові змагання. У фінал вийшли Копач Максим, Падалюк Кароліна, Перевертун Марія, Литвинов Назар, Пастушенко Максим, Бублик Дмитро.

Боротьба між учасниками була серйозною, але ім’я переможця визначилося в п’ятому турі.

Перше місце виборов Копач Максим (група №8, вихователь Заболотня В. О.).

Друге місцеЛитвинов Назар (група №11, вихователь Перехожук Н. М.).

Третє місце - Пастушенко Максим (група №4, вихователь Коцюрба Ю. Б.).

Учасники турніру отримали медалі, грамоти та призи.