Участь у Всеукраїнському конкурсі "Гратися і не боятися". Білоцерківський ЗДО №18 "Ясочка"

Дата: 04.03.2024 11:07

Вихователь Білоцерківського ЗДО №18 «Ясочка» Гарачук Ольга Григорівна та її маленькі вихованці долучилися до участі у Всеукраїнському конкурсі «Гратися і не боятися», який проводиться з метою поширення серед вихователів закладів дошкільної освіти України «Рекомендацій для щоденної підтримки ментального здоров’я дітей "Гратися і не боятися"».

Організатором Конкурсу є Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Ментальне здоров’я – це відчуття спокою, щастя і рівноваги. Саме збереження ментального здоров’я дітей має важливе значення для їхнього емоційного благополуччя. Руханка «Я і ТИ» допомагає дітям відчувати радість та безпеку. Ігри «Обійманці», «Затиишна халабуда», «Кольори та фігури», створення зеленого куточка, вчать взаємодіяти з однолітками, ділитися іграшками і просто допомагати один одному.

Переможців конкурсу назвуть 5 березня. Надіємося на успіх!