Дата: 12.02.2024 16:00

Вітаємо переможців ІІ етапу (обласного) Всеукраїнського конкурсу
авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові
технології у новій школі» з номінації «Корекційно-розвиткові програми»

Авторський колектив: Тетяну Дальніченко, соціального педагога Білоцерківської гімназії слов’янських мов–початкової школи № 1, Людмилу Цимбровську, соціального педагога Білоцерківської гімназі–початкової школи № 4, Наталію Яценко, практичного психолога навчально-методичного центру психологічної служби Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради (Програма корекції агресивної поведінки підлітків: «Подолання агресії»).

Нехай вас супроводжують творчі перемоги, професійна діяльність приносить тільки задоволення і щедрі результати, а новий день дарує натхнення, нові відкриття і звершення! Разом до Перемоги!