День капелюха в Білоцерківському ЗДО №18 "Ясочка"

Дата: 15.01.2024 11:27

15 січня відзначають незвичайне свято - Всесвітній День капелюха. У цей день в нашому закладі панувала атмосфера казки. Це свято – чудова можливість проявити свою індивідуальність і творчість. Діти та дорослі одягнули капелюхи різного кольору, стилю та розміру. Були різні: від класичних до власноруч створених – кольорових, квіткових, паперових,
навіть волохатих. Свято нагадало дітям, що головні убори можуть бути не тільки практичними, але й стильними.

Діти згадали героїв казок та мультфільмів, які носили цікаві головні убори. Бо капелюх – це не просто головний убір, він є показником творчості, креативності та свободи. Він надає своєму власнику особливого шарму.

Відбувалося справжнє диво: дошкільники  за допомогою капелюшків перетворилися на магів та чародіїв, моряків та ковбоїв, козаків та принців, чарівних принцес та вишуканих панянок. Діти з радістю презентували, розглядали та приміряли яскраві капелюшки та визначали, у кого – найцікавіший.

Такого ексцентричного показу капелюшків ми ще не бачили.

Віват красі і креативності!