Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки

Дата: 19.01.2024 08:22

Вітаємо призерів

ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки

9 січня 2024 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки. Від Білоцерківської міської територіальної громади в ньому брали участь двоє  учнів Ліцею «Перша Білоцерківська гімназія».

Після оприлюднення офіційних результатів засідання журі ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки скарбничку команди олімпійців нашої громади відкрито двома призови результатами:

ІІІ місце - Гамов-Постернак Володимир Володимирович, учень 9-го класу Ліцею «Перша Білоцерківська гімназія», учитель Москаленко Василь Анатолійович;

ІІІ місцеТатаринцев Михайло Олександрович, учень 10-го класу Ліцею «Перша Білоцерківська гімназія», учитель Москаленко Василь Анатолійович.

Вітаємо призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки та вчителя, що готував їх до змагань.