Тематична розвага у Білоцерківському ЗДО №7 "Щедрівка й Коляда в нашу хату загляда!"

Дата: 08.01.2024 11:00

Проведення різдвяних розваг стало гарною і доброю традицією в Білоцерківському закладі дошкільної освіти №7 «Орлятко». Адже Різдво в Україні завжди прийнято зустрічати особливим чином, дотримуючись певних народних традицій. А найулюбленіша традиція – це співати веселі колядки і щедрівки, водити Козу, засівати. Так і у нашому закладі дошкільної освіти під час розваги «Щедрівка й Коляда в нашу хату загляда!» лунали дзвінкі різдвяні пісні, діти разом з дорослими колядували, щедрували та дарували щирі побажання здоров’я, миру та добра, брали участь у традиційних різдвяних іграх, водили хороводи, Під час дійства увесь час вирував святково-казковий настрій. Дошкільнята отримали приємні враження та незабутні емоції.

Без сумніву такі заходи допомагають  сформувати у дітей уявлення про народні традиції, звичаї та свята різдвяного циклу; ознайомлюють дошкільнят  з обрядами колядування, щедрування та засівання; сприяють виховуванню любові та поваги до народних традицій та обрядів.