Практичні заняття "Техніки самодопомоги в кризових ситуаціях" у Білоцерківській гімназії №11

Дата: 08.01.2024 10:51

Усе, що відбувається в час війни, має вплив на ментальне здоров’я кожного. Тому питання психологічної допомоги та самодопомоги є особливо актуальним як для учнів, так і для
вчителів.

3-4 січня 2024 року для педагогічних працівників Білоцерківської гімназії-початкової школи №11 практичним психологом закладу Сердюк В.І. були проведені практичні заняття «Техніки самодопомоги в кризових ситуаціях».

Педагоги оцінили свою стійкість до стресів, ознайомилися з протоколом допомоги при гострій реакції на стрес та відпрацювали техніки саморегуляції емоційного стану. Корисними стали поради психіатра та психотерапевта Олега Чабана.

У такі складні часи маємо думати про себе, щоб надалі могти турбуватися про ближніх,
допомагати країні та наближати ПЕРЕМОГУ.