Виставка "Я люблю свою країну – Україну" в Білоцерківському ЗДО № 17 "Усмішка"

Дата: 12.12.2023 15:05

Патріотичне виховання дошкільників є одним із пріоритетних завдань педагогічного колективу. У центрі уваги педагогів - формування у малят ціннісного ставлення до свого народу, держави, виховання національної свідомості, гідності, любові до рідної країни. Щоденно, під час бесід і спостережень, організації освітньої та ігрової діяльності, вихователі знайомлять дітей із символами державності, історією рідного краю, з життям і побутом українського народу, виробами майстрів, різними фольклорними жанрами, народними іграми тощо.

Вінцем проведеної роботи стала виставка творчих робіт дітей, батьків вихованців та вихователів з теми: «Я люблю свою країну – Україну». Всі експонати виставки наповнені патріотичним змістом, шанобливим ставленням до державних та народних символів. На якийсь час дитячі роботи прикрашали групові кімнати та з наближенням святкових днів (Дня Святого Миколая, Дня Збройних сил України та новорічних свят) через волонтерські організації були передані захисникам нашої держави.