Засідання творчої майстерні в Білоцерківському ЗДО №32 "Перлинка" вихователів груп старшого дошкільного віку ЗДО БМТГ з проблеми: "Теорія розв’язання винахідницьких завдань засобами ігрових технологій"

Дата: 22.12.2023 15:46

21 грудня 2023 року в Білоцерківському ЗДО №32 «Перлинка» відбулося засідання творчої майстерні вихователів груп старшого дошкільного віку закладів дошкільної освіти БЦМТГ з проблеми: «Теорія розв’язання винахідницьких завдань засобами ігрових технологій».

Вихователь Марчук Людмила Вікторівна поділилася з колегами своїм досвідом роботи щодо впровадження ігрової технології ТРВЗ, ознайомила з її метою, принципами та методами. Учасники засідання не лише розглянули методи теорії розв’язання винахідницьких завдань, а й прийняли активну участь в практичних вправах та іграх які можна використати не лише на заняттях з дітьми дошкільного віку, а також під час організації різних форм діяльності.

Людмила Вікторівна також підготувала та презентувала добірку дидактичних ігор з ТРВЗ, які допомагають розвивати пізнавальні, творчі здібності дітей, встановлювати причинно-наслідкові зв’язки, робити висновки, інтегрувати та систематизувати інформацію, застосувати нові ідеї на практиці. Тим самим, розкрили їх значення в роботі з дошкільниками для розвитку уяви, творчого мислення та творчої активності.

Даний захід пройшов в атмосфері творчості та фантазії.