Вибори Кошового отамана 2023 в Білоцерківській гімназії №5

Дата: 29.09.2023 13:22

Щорічно в Білоцерківській гімназії №5 проходять вибори Кошового отамана Козацької республіки. 28 вересня учні голосували за Кошового отамана гімназії у фоє школи.

Свої кандидатури на посаду Кошового отамана подали такі учні: Вишеньска Дар`я (8-А), Кожух Андрій (8-Б), Палій Кароліна (8-Б), Сковронсьеий Нікіта (9-А), Фоменська Єлизавета(9-Б), Чернишенстко Софія (9-Б) та Сич Іван (9-В).

Активним виборчим правом були наділені учні 5-9 класів, які мали можливість познайомитися з біографією та виборчими програмами кандидатів.

Кошовим отаманом гімназії стала учениця 9-Б класу Фоменська Єлизавета, яка набрала 76 голосів з 251 учасників виборів.

Новообраному Кошовому отаману ми бажаємо сили, наснаги та натхнення, щоб подальша праця була плідною, адже нові лідери – нова команда, а це означає, що попереду нові сподівання й перемоги!