Гран-прі вихованки ЦЕНТ у Всеукраїнському конкурсі "Переможна марка юних натуралістів"

Дата: 02.08.2023 18:20

З метою формування патріотичних поглядів як духовно-морального принципу особистості, творчих потенціалів учнівської молоді, формування любові до української творчості та належного вшанування пам’яті героїв та героїнь України Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України провів Всеукраїнський конкурс «Переможна марка юних натуралістів» (далі – Конкурс).
Завдання конкурсу полягало у створенні натуралістично-патріотичної марки та в заохочені молоді до підняття національного духу.
Свою роботу представила Катерина Ляшенко – вихованка гуртка “Радосвіт” (керівник Надія Щербина). І серед великої кількості саме її визнали однією з абсолютних переможців — володарів Гран-прі Всеукраїнського конкурсу «Переможна марка юних натуралістів». За найкращу авторську роботу “Наші киці – захисниці” Катерина нагороджена свідоцтвом Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.
Наші найщиріші вітання та побажання нових творчих досягнень та перемоги!