Створили свій екологічний образ в етностилі разом. ЦЕНТ

Дата: 25.05.2023 21:16

Завершився територіальний екологічний конкурс «Створи свій етностиль», об’єктом якого була творча робота, виконана зі вторинної сировини. Конкурсанти добре попрацювали над образами, створюючи вироби з пластику, поліетилену, вживаного одягу, але обов’язково використовували елементи етнічних мотивів. Натомість це були сукні, елементи одягу, аксесуари, тощо. Конкурс проводиться у два етапи – відбірковий і фінальний.

Олена Глущенко, директор Центру еколого-натуралістичної творчості під час відкриття фінального етапу конкурсу привітала учасників, а також батьків дітей та педагогів і наголосила: «В усі часи головним завданням дорослих є виховання підростаючого покоління. Цей захід проводиться з метою привернення уваги до екологічних проблем: надмірного накопичення побутових відходів, їх утилізації та переробки. Наші учасники запропонували альтернативне вирішення цієї проблеми, виготовивши одяг та аксесуари з вторинної сировини». Відтак у фінальному етапі свої вироби демонстрували 5 учасників.

Переможцями стали:
І місце - Котік Вікторія, учениця Білоцерківського ліцею-гімназії № 17 Білоцерківської міської ради;

І місце - Хрущова Єлизавета, вихованка Центру еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради;

ІІ місце - Польська Злата, вихованка «Народного художнього колективу» студії петриківського розпису «Азалія» Центру позашкільної освіти та професійного самовизначення учнівської молоді  «Соняшник»;

ІІІ місце -  Височинська Вероніка, вихованка «Народного художнього колективу» студії петриківського розпису «Азалія» Центру позашкільної освіти та професійного самовизначення учнівської молоді  «Соняшник»;

ІІІ місце - Стародуб Ірина, учениця Білоцерківського природничо-математичного ліцею-гімназії № 16 ім. М. О. Кириленка Білоцерківської міської ради;

Переможці були нагороджені грамотами, учасники - подяками Центру еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради, а в подарунок до образу перед дефіле - мейкап від вихованців гуртка «Основи макіяжу» (керівник Катерина Мойсеєнко) Цього ж дня також були відзначені нагородами переможці, які здобули «Гран прі» територіального конкурсу «Лірика природи» та екочеленджу «Мішечок», які також отримали в подарунок етномейкап в патріотичному стилі юних візажистів Центру, спілкування з пухнастиками живого куточка та чудові фото на згадку про приємно проведений час у Центрі еколого-натуралістичної творчості.