Тиждень педагогічної майстерності вихователів груп середнього дошкільного віку на тему: "Круги Луллія" як засіб формування мовленнєвої компетентності дітей середнього дошкільного віку"

Дата: 28.03.2023 13:18

27 березня 2023 року в ході проведення Тижня педагогічної майстерності вихователів груп середнього дошкільного віку закладів дошкільної освіти БМТГ на базі Білоцерківського закладу дошкільної освіти №34 «Віночок» Білоцерківської міської ради  Київської області у форматі ZOOM - конференції вихователь Яроцька В.В. поділилася досвідом роботи на тему: «Круги Луллія» як засіб формування мовленнєвої компетентності дітей середнього дошкільного віку».

Яроцька Вікторія Володимирівна розповіла, що «Круги Луллія» - це цікавий посібник, з яким можна організувати багато дидактичних ігор для розвитку мовлення дошкільників. Вона звернула увагу на універсальність дидактичного посібника. Використовуючи лише кілька кругів, можна отримати або різні варіанти гри, або доповнення до проведеної гри.

Вихователь презентувала кілька різновидів кругів, які вона виготовила власноруч, розповіла про їх особливості.

Використання освітньої технології «Круги Луллія» в роботі з дітьми середнього дошкільного віку дозволяє дошкільникам успішно поєднувати ігрову та пізнавальну діяльність, опановувати здатність сприймати та відтворювати усне мовлення, розрізняти та чітко вимовляти всі звуки української мови; вживати всі частини мови, узагальнюючі слова, синоніми, антоніми; активно спілкуватися з дорослими й дітьми у спільних іграх та різних життєвих ситуаціях.