Всесвітній день води. Терезинська гімназія

Дата: 24.03.2023 19:28

22 березня під егідою Організації Об’єднаних Націй відзначається Всесвітній день водних ресурсів. Ідея проведення такого дня вперше була проголошена на Конференції ООН з охорони навколишнього середовища та розвитку, яка відбулася в 1992 році в Ріо-де-Жанейро. З тих пір Всесвітній день водних ресурсів проводиться щорічно з метою зосередити увагу на важливості доступу до прісної води, а також пропагувати методи сталого використання прісноводних ресурсів. Адже вода на Землі – буквально означає життя, і про це мають пам’ятати не тільки ті держави, де вода, через її нестачу, цінується на вагу золота, а, взагалі всі жителі нашої планети.

Захід, присвячений цій важливій темі в рамках святкування Всесвітнього дня водних ресурсів, відбувся і в Терезинській гімназії - початковій школі. Учні 5 та 7 класів брали участь у квесті «Вода - основа життя». На станції  «Перлинки народної мудрості» пригадували прислів'я,  про воду,  на станції  «Дбайливий художник» малювали малюнки про важливість води на планеті Земля.  На станції «Загадковій» відгадували загадки, які пов’язані з водою або водними об’єктами, на станції економічній «Про майбутнє пам’ятай -  воду ти оберігай!» обґрунтовували важливість вкладу кожного у збереження водних ресурсів планети, на станції «Всесвітня подорож» знаходили  на карті і назвали найбільші океани, моря, річки. На станції «Фізичній» описували дивні фізичні властивості води, на станції «Хімічній» вивчали кольорові перетворення водних розчинів, на станції «Ритмічній» під час руханки зобразили воду в трьох агрегатних станах, за допомогою танцювальних рухів, на  станції «Музичній» заспівали пісню , а на станції «Літературній» декламували вірші про воду.