Майстер-клас у Білоцерківському вищому професійному училищі сервісу та будівництва

Дата: 16.03.2023 14:01

15 березня учні 9-Б та 9-В класів Білоцерківської гімназії № 5 завітали до Білоцерківського вищого професійного училища сервісу та будівництва. Там учнів ознайомили з професіями кухаря та бармена, розширили знання з прогресивних форм обслуговування та особливостями попередньої сервіровки столу відповідно до тематики бенкету. І що найцікавіше - для них були проведені майстер-класи з приготування вишуканого тістечка «Моті» (японська кухня, для дівчат) та зі складання серветок для святкового столу (для хлопців). Майстер-кондитер розповіла дівчатам про один із найпоширеніших японських десертів – моті. Це тістечко, яке готується з клейкого рису, як начинку додаються різноманітні фрукти чи ягоди. Потім показала послідовність виконання, а після цього дівчата під керівництвом професіонала виготовили власні тістечка, якими порадували членів своєї родини. Захопленню дев’ятикласників не було меж.

Дякуємо адміністрації закладу за чудову нагоду побувати на профорієнтаційному заході, який познайомив школярів із професійно-технічною освітою. Діти мали змогу познайомитись із професіями, які є досить затребуваними на ринку, побачити вироби та спробувати власні сили
у їх приготуванні.