Участь Білоцерківського закладу дошкільної освіти №1 "Веснянка" у ІІ Міжнародному занятті доброти "Щаслива лапа"

Дата: 17.03.2023 13:22

У березні місяці наш заклад прийняв участь у проведенні ІІ Міжнародного заняття доброти (про гуманне та відповідальне ставлення до тварин). Захід був присвячений собакам та котам.

Метою заходу було покращення психологічного стану у дітей під час війни, зняття емоційної напруги, виховання гуманного ставлення до тварин та з метою реалізації статті 6 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження». Організатором проекту виступила БО «БФ «Щаслива лапа».

Даний захід було проведено в очному форматі. Педагогічні працівники нашого закладу організували і провели для дітей різні форми роботи, спрямовані на формування гуманного ставлення до наших домашніх улюбленців: дидактичні і сюжетно-рольові ігри, комбіновані і комплексні заняття, де малята мали змогу ближче познайомитись і закріпити знання про правила догляду і допомоги котам і собакам.

За участь у заході наш садок отримав лист подяки і електронний сертифікат.