Шевченківський тиждень в Білоцерківському ЗДО №18 "Ясочка"

Дата: 10.03.2023 12:26

Тарас Григорович Шевченко – це вічний вогонь, що ніколи не згасне в серцях нашого народу. Ми, нащадки, будемо завжди берегти у своєму серці, той вогник любові до Вітчизни, який запалив поет своїми безсмертними творами.

З метою вшанування видатного поета українського народу у закладі освіти пройшов Шевченківський тиждень. Яскраво, інформативно та легко вихователі та музичні керівники познайомили дітей з життєвим та творчим шляхом Тараса Шевченка. Діти ілюстрували вірші поета у колективних аплікаціях. У всіх групах оформлена виставка малюнків, виробів з пластиліну за сюжетами його творів. А за допомогою декламації та інсценізації віршів діти відтворювали епізоди улюбленої поезії Великого Кобзаря.

Шевченківський тиждень був насичений та цікавий. Його гаслом стали слова:

«Ти слухав Кобзаря? Ти чув його печаль,
Що піснею лилася з-поміж струн?
Горіла, мов зоря, і сяяла, мов жар,
Висока пісня Кобзаревих дум!