Вітаємо переможців національного відбору GENIUS OLYMPIAD UKRAINE 2023!

Дата: 07.03.2023 19:28

У номінації «Креативне письмо»:

• Кравченко Аріна, учениця 10 класу Ліцею «Білоцерківський колегіум» - срібна медаль!
  • Лук’яненко Арсеній, учень 10 класу Ліцею «Білоцерківський колегіум» - бронзова медаль!
  • Набільська Єлизавета, учениця 9 класу Білоцерківського природничо-математичного ліцею-гімназії №16 імені М. О. Кириленка – почесна відзнака!

У номінації «Мистецтво»:

• Кисіленко Назарій, учень 10 класу Ліцею «Мала академія наук» - почесна відзнака!
  • Кондратюк Поліна, учениця 11 класу Білоцерківського природничо-математичного ліцею-гімназії №16 імені М. О. Кириленка – почесна відзнака!

GENIUS Olympiad Ukraine – найбільший конкурс проєктів екологічного прямування у світі для учнів 8-11 класів, який щороку проводиться у Сполучених Штатах Америки з 2011 року.

Девіз конкурсу – «Збудуємо краще майбутнє разом!» Здобувачів освіти представили свої роботи у п’яти категоріях: наука, креативне письмо, мистецтво, короткометражний фільм та музика.

Бажаємо нашим талановитим дітям натхнення, нових звершень!