"Національна ідентичність". Терезинська гімназія

Дата: 02.03.2023 14:34

28 лютого у Терезинській гімназії-початковій школі відбувся виховний патріотичний захід.

З цікавим проєктом завітав до нас випускник нашої школи, а тепер кандидат історичних наук - Водяний Олег.

Тема спілкування з учнями 8-9 класів була важлива і надзвичайно потрібна та актуальна - "Національна ідентичність".

Разом обговорили роль української  культурної  ідентичності та позбавлення комплексу меншовартості. На конкретних історичних прикладах діти дізналися про те, як в часи Російської імперії та СРСР перекручувалися факти, як культура перетворювалась на пропаганду. Зробили висновок – треба мати національну гідність, шанувати і знати власну історію, мову, культуру!

Також під час зустрічі відбулася презентація цифрової платформи U-Point від U-Report у Київській області, яка у формі опитувань збирає думки молоді з приводу різних сфер суспільного життя.