Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2023»

Дата: 01.03.2023 11:14

У надзвичайно складні часи для нашої держави освітяни не просто продовжують якісно працювати, налагоджувати стосунки із учнями, підтримувати ЗСУ, українських людей, а ще й діляться власним досвідом на різних рівнях. Так, педагоги Білоцерківської громади стали учасниками Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023», де продемонстрували свої творчі доробки, поділилися ідеями та цікавими інструментами роботи.

21 лютого 2023 року відбувся фінальний етап першого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» з номінації «Початкова освіта». Педагоги змагалися у двох випробуваннях: «Методичний практикум» та «Практична робота».

За результатами обох випробувань Сімех Вікторія Іванівна, учителька початкових класів Білоцерківської гімназії слов’янських мов–початкової школи №1 Білоцерківської міської ради, стала Лауреатом першого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» з номінації «Початкова освіта».

А 27 лютого 2023 року завершився фінальний етап І туру конкурсу «Учитель року – 2023» у номінації «Основи здоров’я». Педагогам-фіналістам Київщини пропонувалося пройти два випробування: «Практична робота» і «Методичний практикум». Конкурсанти продемонстрували високий рівень предметно-методичної компетентності, гнучкість педагогічного мислення та вміння використовувати сучасні прийоми й методи для організації освітнього процесу.

За підсумком конкурсних випробовувань Ткачук Василь Вікторович, учитель Білоцерківської гімназії-початкової школи №5 Білоцерківської міської ради Київської області, виборов перемогу у фінальному етапі І туру конкурсу «Учитель року – 2023» у номінації «Основи здоров’я».

Вітаємо наших колег, бажаємо подальших успіхів та досягнень, перемог і нагород, здійснення задумів під мирним українським небом!

Дякуємо Збройним силам України за можливість жити, творити, працювати, досягати!