Авторські курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів дошкільної освіти

Дата: 27.02.2023 23:27

27 лютого 2023 року закінчили свою роботу авторські курси підвищення кваліфікації педагогів з різних областей України в рамках Всеукраїнської громадської організації «Асоціації працівників дошкільної освіти» з курсу «Формування спортивно-ігрової компетентності педагогічних працівників закладів дошкільної освіти».

Лектором курсів виступила Романюк Оксана – консультант Білоцерківської міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Київської області. Навчання проходили за програмою підвищення кваліфікації за дистанційною формою навчання.

Слухачі протягом усього курсу мали змогу прослухати лекційні заняття (відео-лекції, відеоматеріали, презентації), виконати самостійну роботу за темами та отримати сертифікати по результатам виконаних практичних робіт. Педагоги ознайомилися з програмою та методичними рекомендаціями з навчання дітей старшого дошкільного віку «Цікаві шашки», отримали цікаві поради під час навчання шашкової гри дітей дошкільного віку від чемпіонки країни, чотириразової чемпіонки світу з шашок Надії Чижевської та матеріали щодо ведення турнірів.

Приємністю було почути схвальні слова щодо отримання інформації слухачами та бажання використовувати в освітньому процесі свого закладу навчання спортивно-інтелектуальної гри у шашки серед дітей дошкільного віку.