Відбірковий тур міського конкурсу юних вокалістів "Музичний Сонях - 2023"

Дата: 10.02.2023 15:44

Більше шестидесяти конкурсантів! Тридцять фіналістів та цілісінький день роботи професійного журі!

Все це - результати відбіркового туру міського конкурсу юних вокалістів "Музичний Сонях - 2023", який проходив на базі ЦПО "СОНЯШНИК". Проходив наживо, тож діти - конкурсанти могли відчути такі солодкі миті хвилювання перед виступом, підтримку глядача та почути компетентні поради від членів журі одразу після виконання пісні.

Якби можна було передати ті емоції, які цілісінький день вирували у нашому "Соняшнику"! Адже онлайн-конкурси, нажаль, не можуть подарувати живого спілкування, різноманіття дитячих голосів та оригінальні рішення музичного матеріалу.

Окрема подяка кожному з педагогів, які надали можливість учням розкрити свої таланти. Ви робите неймовірно важку, але таку прекрасну справу! Ви даруєте дітям знання та вміння виконавської майстерності, вокалу... Даруєте кожній дитині віру в свою унікальність та в свої сили.

Величезна подяка членам журі та організаторам конкурсу, які створили прекрасні умови для виступу конкурсантів та змогу почути корисні поради не лише щодо тонкощів вокального мистецтва, а й стилізації та акторського рішення майбутнього виступу:

• Директору ЦПО "СОНЯШНИК" - Ляшенко Лілі Петрівні.
  • Заступникам директора - Цимбал Тетяні ДмитрівніШабельній Жанні Вікторівні.
  • Головному керівникові народного вокального ансамблю "Співограй" – Гаврилюк Ользі
  • Миколаївні.
  • Керівникові  народного ансамблю "Співограй" (молодша група) - Яковенко Олександрі Олександрівні.
  • Керівникові дитячого музично-драматичного театру мюзиклу "SannYland" - Болховітіній Ользі Анатоліївні.
  • Керівникові дитячої театральної студії "Оксамитовий театр" - Саранцевій Наталії Вікторівні.
  • Ведучій заходу та керівникові театральної студії "Пролог" - Яковенко Тетяні Степанівні.

Наступний етап конкурсу - фінальний - відбудеться 15 лютого 2023р.

Це буде справжнє свято дитячої пісні! Адже попри всі негаразди кожна дитина хоче відчути себе щасливою, впевненою, розкрити свій талант та отримати достойну винагороду за чудовий виступ на сцені перед живою, чуйною глядацькою аудиторією!

Тож з нетерпінням чекаємо нових виступів, наші майбутні зірки України!