Творча лабораторія для вихователів груп молодшого дошкільного віку ЗДО БМТГ з проблеми "Формування природничо-екологічної компетенції дітей молодшого дошкільного віку в різних видах діяльності"

Дата: 08.02.2023 07:10

07.02.2023 року педагогічним колективом Білоцерківського закладу дошкільної освіти №1 «Веснянка» Білоцерківської міської ради Київської області було проведено у форматі Zoom – конференції Творчу лабораторію для вихователів груп молодшого дошкільного віку закладів дошкільної освіти Білоцерківської об’єднаної територіальної громади з проблеми «Формування природничо-екологічної компетенції дітей молодшого дошкільного віку в різних видах діяльності».

Відкрила творчу лабораторію для вихователів груп молодшого дошкільного віку керівник методичної комісії Беспалько Наталія Іванівна, яка ознайомила присутніх із планом роботи і націлила вихователів на активну участь у зібранні. По закінченню зібрання керівник познайомила присутніх із рекомендаціями щодо формування у дітей молодшого дошкільного віку природничо-екологічної компетенції.

Вихователь-методист Гоц Наталія Олександрівна розкрила питання актуальності формування природничо-екологічної компетенції у дітей дошкільного віку, ознайомила із метою, завданнями, основними принципами екологічного виховання, разом із учасниками лабораторії визначила портрет компетентного педагога для найкращого втілення ідей екологічного виховання.

Вихователь Беганіна Ірина Миколаївна розкрила основні підходи та надала практичні поради по залученню батьків до формування у дошкільників природничо-екологічної компетентності.

Вихователь Клименчук Галина Геннадіївна ґрунтовно розкрила питання формування природничо-екологічної компетентності в різних видах діяльності, надала сучасні поради, презентувала власне бачення вирішення даної проблеми, ознайомила із особливостями організації авторської казки, пошуково-дослідницької, трудової діяльності у дітей молодшого дошкільного віку.