Заходи до Дня Соборності України в Білоцерківському ЗДО №18 "Ясочка"

Дата: 23.01.2023 09:00

До Дня соборності України в Білоцерківському ЗДО №18 «Ясочка» було проведено ряд заходів з дітьми: бесіди, заняття, ігри.

Вихователі розповіли малятам про історію виникнення свята Соборності, пригадали українські державні символи, національні пам’ятки України, пограли в українські народні ігри, виконували українські таночки, прикрашали українську народну іграшку орнаментами, виконували колективні колажі.

Для дітей середнього та старшого дошкільного віку проведені заняття «Україна єдина», під час яких діти ознайомилися з поняттями «єдина», «незалежна», закріпили знання про символи рідної держави. А під час занять із аплікації створили власні сюжети на тему «Стежини рідного краю».

Не забули нагадати про цю подію і батькам вихованців, для яких вихователі у вайбер-групах розмістили невеличку історичну довідку пов’язану із історією відзначення Дня Соборності та Свободи України.