Творчі канікули у Центрі еколого-натуралістичної творчості

Дата: 11.01.2023 12:40

Для дітей громади працюють майстер класи педагогів Центру еколого-натуралістичної творчості. Так у гуртку «Природа рідного краю» (керівник Олена Глущенко) вихованці робили різдвяного янгола, у гуртку «Світ довкілля» (керівник Людмила Мартиненко) діти виготовляли аплікацію різдвяну зірку, що символізує в українців сонце, світло і є провісницею  народження Ісуса Христа. У гуртку «Природознай»  (керівник Людмила Павліченко) під час розважальної програми «Зимові викрутаси» малеча грала в новорічні ігри, а також  педагог розповіла їм чим корисні хвойні ліси, зокрема ялини та бережливе ставлення до лісів.

Для більш дорослих дітей у гуртку «Майстерня професій» (керівник Вікторія Фролова) вивчали тему «Діагностика емоційно-вольової сфери», мета якої активізувати та стимулювати пізнавальну діяльності формування уяви і фантазії у дітей, їхні творчі здібності, розвиток емоційної сфери, підвищення самооцінки, набуття комунікативних навичок співпраці та виховання доброзичливості, взаємодопомоги та інших позитивних рис характеру дитини.