Виставка дитячих малюнків «Хочуть українські діти у мирній країні жити». БЗДО №6 "Зіронька"

Дата: 20.12.2022 10:14

У БЗДО №6 «Зіронька» відбулася  тематична виставка дитячих малюнків «Хочуть українські діти у мирній країні жити», «Патріоти ми малі, скажемо дружно: Ні- війні!»,

«Тато, мама, мирне небо- ось, що дітям нині треба!», «У долоньках мир несемо, воїнам привіти шлемо!».

Сьогодні наші діти малюють танки і мріють про мирну Україну, малюють крилатих янголів і військових зі зброєю, які захищають їхні домівки, а ще-серця і веселки.

Вони не розуміють, що сталося, але точно розуміють, що так не має бути.

Сьогодні вони дорослішають швидше, ніж нам хочеться. І все, що ми можемо,- зробити все можливе, щоб вони не стали поколінням «дітей війни».

Діти створили малюнки зі словами вдячності та підтримки захисникам України.

Дитяча творчість завжди зворушлива і бажана. Найближчим часом усі зібрані малюнки  ми передамо  захисникам на передову.