Заняття з мінної безпеки у гуртках ЦЕНТ БМР

Дата: 13.12.2022 15:32

Через бойові дії в Україні, зростають загрози від вибухонебезпечних предметів для життя – мін, боєприпасів, їхніх уламків, розтяжок тощо. А шкода, яку вони можуть завдати – непоправна. Тому дуже важливо навчити дітей правил безпечної поведінки у разі виявлення небезпечного предмету. Заняття з мінної безпеки провели у гуртках «Природа рідного краю» (керівник Олена Глущенко) та у театральній студії (керівник Тетяна Юнцова). Під час заняття керівники гуртків розповіли вихованцям, що ж таке мінна небезпека, пояснили головні правила поведінки. Також дітям було запропоновано інтерактивні ігри щодо даної теми, а у театральному гуртку вихованці спробували відтворити небезпечну ситуацію та продемонструвати як уберегтися від неї.