"Україна прагне миру". Білоцерківська гімназція №5

Дата: 22.09.2022 21:53

Відповідно до рішення ООН 21 вересня Біла Церква, як і весь світ, відзначає Міжнародний день миру.

Сьогодні ми, українці, як ніхто розуміємо цінність і вартість миру. Усі разом ми сумуємо за загиблими в неоголошеній війні та переживаємо й молимося за кожного воїна, який захищає нас у запеклих боях.

Двадцять першого вересня колектив Білоцерківської гімназії №5 організував благодійний ярмарок «Добро врятує світ». Учні в різний спосіб запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі. У кожного, хто заходив до приміщення, відразу піднімався настрій. Було зібрано 37.000 грн. Виручені кошти будуть спрямовані на потреби ЗСУ.

Традиційно відзначаємо грамотами класи, які найактивніше виявили себе під час проведення ярмарку. Адміністрація школи висловлює подяку учням, батькам, родинам, які перебувають за кордоном, за те, що взяли участь у благодійному ярмарку, зробили свій невеликий, але посильний внесок у підтримку Збройних сил України.

СЛАВА ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ! УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ!