Міжнародний день миру в Білоцерківській гімназії №11

Дата: 21.09.2022 21:05

Мир та справедливість - це великі цінності, які є надбанням всіх тих, хто живе на нашій прекрасній планеті. Сьогодні сподівання та мрії українців пов'язані з мирним майбутнім нашої держави.

21 вересня у світі відзначають Міжнародний день миру. Учні Білоцерківської гімназії №11 активно долучилися до цих заходів. Школярі натхненно декламували вірші про мир, незалежність України, почуття гідності за свій народ. Створювали патріотичні малюнки, аплікації, сувеніри. А ще виготовили листівки із побажаннями миру та злагоди. Кожна дитина вкладала у роботу не лише старанність, а й душу, світлу віру, найзаповітніші сподівання. Свої вироби вихованці гімназії за підтримки батьків та педагогів, працівників ЦДБ продали на благодійному ярмарку. Також усі охочі мали нагоду взяти участь у майстер-класах, організованих Шабельник Оленою (студія «Лис у фарбі», розпис керамічних виробів) та Дмітрієвою Іриною (розпис пряників).

23005,80 грн. передали на допомогу ЗСУ.

Нехай же увесь світ почує голоси наших маленьких українців!

Слава Україні!   Героям слава!

Україна - понад усе!

Миру нам усім!