Міжнародний день миру в Білоцерківській гімназії № 3 ім. Т. Г. Шевченка

Дата: 21.09.2022 20:18

Мир... Яке коротке, але таке змістовне слово. 21 вересня всі люди Землі відзначають Міжнародний день миру.

Після 24 лютого 2022 року світ українців назавжди змінився. Тепер рідні та близькі бажають не просто гарного дня, але й мирного неба, тиші та спокою всій Україні.

З нагоди Міжнародного дня миру учні гімназії взяли участь в акції "Діти України хочуть миру!", у рамках якої декламували тематичні вірші, зображали свої бажання миру на папері та виготовляли голубів зі словами підтримки для захисників та захисниць. Першокласники виконали гімн незламності України "Ой у лузі червона калина!". Це свято набуло особливого значення для кожного з нас: на рідній землі триває запекла війна, яка кожного дня забирає життя та руйнує долі українців, але всі ми віримо в Перемогу і мріємо про МИР!

Все буде УКРАЇНА!!! УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ! ВІРИМО В ЗСУ!