День знань у Білоцерківській гімназії №5

Дата: 02.09.2022 08:37

І хай у світі стались певні зміни,

Багато є проблем і запитань.

Але слова «освічена людина»

Не гірші різних титулів і звань!

Шкільні роки — це завжди яскраві події в житті кожної людини.

1 вересня в Україні традиційно відзначають День знань, але в цьому, 2022 році, уроки в школах і вишах проходитимуть в умовах воєнного стану, і установи працюватимуть при підвищених вимогах безпеки. Та попри формат навчання та обставини, у яких будуть навчатися діти, сьогодні важливий день для кожного учня та студента, учителя та викладача.

Для учасників освітнього процесу Білоцерківської гімназії №5 педагоги підготували свій перший урок в онлайн-форматі з теми «МИ УКРАЇНЦІ: ЧЕСТЬ І СЛАВА НЕЗЛАМНИМ!». Урок у кожному класі розпочався із виконання Державного Гімну та з хвилини мовчання, яка свідчить про те, що ми пам’ятаємо про людей, які загинули заради нашого майбутнього, щоб ми жили у вільній, незалежній країні.

Учні 5-9 класів, батьки Білоцерківської гімназії №5 приєдналися до Всеукраїнського уроку «Повернення до навчання», присвяченого початку нового навчального року, за участю відомих українців та міністра освіти.

Вихованці гімназії вітають усіх освітян і школярів із  Днем знань, святом Першого дзвоника.

Хай шкільний шлях буде радісним та успішним!
МИРУ та ПЕРЕМОГИ. Все буде Україна!